IV edycja Konkursu Fotograficznego „ Płock w obiektywie Małachowiaków ”- rozstrzygnięcie

W maju odbyła się w naszej szkole IV edycja Konkursu Fotograficznego „ Płock w obiektywie Małachowiaków ”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I i II, którzy lubią robić zdjęcia i znają ciekawe zakątki w naszym mieście. Miał on na celu: zainteresowanie uczniów historią naszego miasta i jego kulturą, odkrywanie nieznanych zakątków Płocka, pokazanie tego, co w nim ciekawe, magiczne i wyjątkowe.

Uczniowie musieli samodzielnie wykonać zdjęcia w dowolnej formie fotograficznej, w formacie z maksymalną jakością. W tym roku ze względu na pandemię zdecydowaliśmy się na cyfrową formę konkursu. Autorzy wykazali się pomysłowością i wrażliwością artystyczną. Konkurs został rozstrzygnięty 17.05.2021. Do jury zaprosiliśmy znanego fotografa, który pomógł nam w niełatwym wyborze najlepszych prac. 08.06.2021r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

I miejsce zajął Kuba Zwoliński kl.1F4- Pomnik Wł. Broniewskiego.

II miejsce zajęła Paulina Katańska kl. 2A4 – Schody na Wzgórzu Tumskim w Płocku, tytuł: „ Zobaczymy się po drugiej stronie”.

III miejsce zajęła Aleksandra Patelska kl. 2C – Ślimak na Wzgórzu Tumskim.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i gratulujemy zwycięzcom!

Organizatorzy M. Góralska, M. Prystański