Szkolny konkurs wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego i kompetencji ważnych na rynku pracy

W dniu 11 czerwca br. w naszym liceum odbył się konkurs wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego. Uczniowie zmierzyli się z serią zadań testowych, a następnie wysłuchali prelekcji zaproszonego gościa – p. Małgorzaty Gasik, która odkryła przed młodzieżą tajniki pracy w dziennikarstwie i mediach.

Uczestnicy wykazali się sporą dawką wiedzy, by wyłonić zdobywcę trzeciego miejsca – potrzebna była dogrywka!

Miło nam poinformować, że laureatem konkursu został Mateusz Kwiatkowski z kl. 2 d4, a na podium uplasowali się także: Julia Stępień z klasy 2 a4 (II miejsce) oraz Bartosz Czyżewski z klasy 2 d4  (III lokata).

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, motywację i zmierzenie się z wyzwaniem!

Organizatorzy konkursu: Hanna Drzewiecka-Krawczyk, Dorota Krzeska