Spotkanie formacyjne – Wspólnoty Młodzieżowe w Kościele Katolickim

W piątek – 6.10 2023r., w ramach październikowej akcji wspierania Oli, toczącej walkę z guzem mózgu – Różańcowy szturm dla Oli,w którą zaangażowali się nauczyciele i uczniowie naszej szkoły; odbyło się spotkanie z cyklu: Wspólnoty Młodzieżowe w Kościele Katolickim.

Gościliśmy wśród nas grupę młodych osób wraz z duszpasterzami, ze wspólnoty Laboratorium Wiary, którzy od początku choroby naszej uczennicy i koleżanki wspierają ją modlitewnie.
W ciągu jednej godziny lekcyjnej zdążyliśmy zapoznać się z ideą i działaniami członków przynależących do LW, wysłuchaliśmy poruszającego świadectwa ks. Kan. Jacka Gołębiowskiego, był czas na refleksję i muzykę.
Nasze spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą różańcową z prośbą o opiekę Matki Bożej nad Olą, jej każdym dniem życia i zmagań w kolejnym etapie leczenia chemioterapią.