Jedziemy do Mińska Mazowieckiego !!

Podczas eliminacji rejonowych do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK, członkowie SKKT PTTK Małachowianka – uczniowie klasy 2C, rywalizowali w dwóch konkurencjach z uczniami III LO oraz ZS Centrum Edukacji. Wiedza teoretyczna Małachowiaków z zakresu krajoznawstwa oraz samarytanki oceniona została przez Komisję Konkursową najwyżej. Pozwoliła obu naszym drużynom stanąć na podium.

I. oraz II. miejsce w konkurencjach zespołowych daje możliwość udziału w zawodach wojewódzkich. Drużyna z Małachowianki reprezentować będzie Płock na zawodach wojewódzkich w maju 2023.

OMTTK PTTK, to największe przedsięwzięcie z zakresu szkolnej turystyki edukacyjnej o charakterze cyklicznym, organizowane przez PTTK na terenie całego kraju. Co roku Turniej popularyzuje walory turystyczno-krajoznawcze innego, wybranego województwa. W roku szkolnym 2022/23 będzie to województwo pomorskie.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za Naszą Drużynę aby mogła wystartować także w zawodach finałowych w Rumii, w czerwcu 2023.