Perły Małachowianki

Co to był za dzień! Perły Małachowianki świeciły w naszej szkole 4 grudnia br. naprawdę mocno! Uczniowie z wielu klas zaprezentowali w auli szkolnym rówieśnikom swoje pasje, umiejętności i mocne strony podczas II Małachowskiego Przeglądu Pasji, Umiejętności, Zainteresowań i Uzdolnień pt. „Perły Małachowianki”.

Słuchaliśmy występów naszych wyśmienitych solistów, instrumentalistów, kompozytorów, oglądaliśmy fenomenalnych tancerzy. Daliśmy się porwać rytmom latino, podziwialiśmy pokaz breakdance`a, zobaczyliśmy gimnastyczne show i występ cheerleaderek! Nie obyło się też bez muzycznej niespodzianki! A wszystko to w życzliwej atmosferze, przy oklaskach najlepszej na świecie publiczności Małachowiaków!

W hallu szkoły na parterze szkoły obejrzeliśmy wystawę prac naszych „perłowych” uczniów, a możecie nam wierzyć, było co oglądać! Rysunki, obrazy, wyszywanki, szydełkowa manufaktura, słowem: koronkowa robota!

Miło nam poinformować, że nagrody publiczności zdobyli: w kategorii scenicznej – Bartosz Kościuk z oddziału II g, a w kategorii wystawowej – Maja Urbańska z oddziału IV g.

Wszystkim uczestnikom – Perłom Małachowianki serdecznie gratulujemy!

Organizatorki: Hanna Drzewiecka-Krawczyk, Monika Malewska