III edycja szkolnego konkursu z zakresu przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego i kompetencji zawodowych

W dniu 24 kwietnia br. ponad 20 uczniów naszego liceum przystąpiło do III edycji szkolnego konkursu z zakresu przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego i kompetencji zawodowych, mierząc się z testem wiedzy tematycznej pod czujnym i obiektywnym okiem konkursowego jury.

Mamy przyjemność ogłosić, że na podium uplasowali się: Helena Kaczmarczyk z kl. II e – zdobywczyni 3-go miejsca, Konrad Rzeczkowski z kl. III f, który zajął 2-gą pozycję oraz Miłosz Matuszewski z klasy II a – tegoroczny laureat. Wielkie gratulacje! Zwycięzców uhonorowano nagrodami rzeczowymi i gromkimi oklaskami.

Konkurs otworzyła Pani dyrektor – Katarzyna Góralska, a spotkanie poprowadziły nasze niezawodne pierwszoklasistki: Oliwia Gawlik oraz Alicja Kobza z klasy I b.

Organizator: Hanna Drzewiecka-Krawczyk