ABC wyboru zawodu – warsztaty edukacyjno-zawodoznawcze z doradcami Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku

W dniach: 21 – 25 października br. uczniowie pięciu klas maturalnych wzięli udział w warsztatach doradczo-rozwojowych pt. „ABC wyboru zawodu – pierwsze kroki na rynku pracy” prowadzonych przez doradców zawodowych z Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku.

Młodzież miała okazję zapoznać się z trendami rynku pracy, z branżami, w których notuje się wzrost zatrudnienia oraz z kompetencjami miękkimi i twardymi niezbędnymi do odnalezienia swojego miejsca na mapie świata pracy.

Wierzę, że im więcej informacji i lepsze samopoznanie, tym większa pewność przy  świadomym dokonywaniu dalszych wyborów edukacyjno-zawodowych.

Szkolny doradca zawodowy – Hanna Drzewiecka-Krawczyk