Rekrutacja

Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 ->TUTAJ

 

Komunikat w sprawie zmian zasad rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do szkół ponadpodstawowych w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty

Komunikat dostępny pod linkiem: [pobierz]

 


Drodzy Rodzice, Absolwenci szkół podstawowych,

znaleźliśmy się w sytuacji zupełnie wyjątkowej i dlatego konieczne jest przeorganizowanie naszego życia, dotychczasowych planów i pracy. Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadziło czasowe ograniczenie funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19.

Kierowani troską o życie i zdrowie nas wszystkich odwołujemy planowaną na 17 kwietnia akcję „Drzwi otwarte”. Materiały zamieścimy na naszej stronie oraz na facebooku. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i przeanalizowania ciekawej oferty edukacyjnej naszego liceum.

 

Zasady rekrutacji rok szkolny 2020_2021 -> TUTAJ

DLACZEGO MAŁACHOWIANKA -> TUTAJ

Propozycje klas pierwszych w roku szkolnym 2020_2021 -> TUTAJ

Ulotka szkoły:

Ulotki klas:

Kierunek: wiedza i pasja

Jako jedyna szkoła w Płocku co roku mamy laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych (w ubiegłym roku 8), uzyskujemy najwyższe w regionie delegatury wyniki z egzaminów maturalnych, co roku realizujemy projekty społeczne w ramach Olimpiady „Zwolnieni z teorii”, szczycimy się szkolnym chórem Minstrel, posiadamy obserwatorium astronomiczne, prowadzimy liczne międzynarodowe wymiany młodzieży (Niemcy, Francja, Rosja, wkrótce Hiszpania). Zdobyliśmy tytuł „Edukreator na Mazowszu”. Co roku nasi absolwenci podejmują studia zagraniczne.

  • Małachowianka według 22. rankingu tygodnika „Perspektywy” to najlepsza szkoła w Płocku, w grupie najlepszych „Złotych szkół” (pozycja 108 w kraju), a wśród szkół olimpijskich 122. Posiadamy też srebrną tarczę „Mazowieckiej Szkoły Aktywnej Turystycznie”, przyznaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Jesteśmy też wśród 30 szkół w kraju w rankingu szkół kompetencji przyszłości wg organizatorów Olimpiady „Zwolnieni z teorii”.
  • Nasi uczniowie pod kierunkiem prof. J. Kempy zdobyli tytuł Płocczanina roku 2016.