Po raz kolejny Małachowianka w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2024.

Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżniania szkół ponadpodstawowych, które wspierają uczniów w działaniu społecznym. Zajmujemy 11 pozycję w województwie i 59 w kraju.

Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii wyróżnia szkoły, które wspierają uczniów w zdobywaniu kompetencji cenionych na rynku pracy, do których należą m.in. praca w zespole, kreatywność, zarządzanie projektami i rozwiązywanie problemów. Młodzież w wyróżnionych szkołach rozwija się poprzez działanie w praktyce. Finaliści i Finalistki Olimpiady Zwolnieni z Teorii to uczniowie i uczennice, którzy ukończyli własne projekty społeczne. Po zrealizowaniu projektu uzyskali międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami wydany przez Project Management Institute ATP.

Projekt „EKOALOGIA” zdobył ZŁOTEGO WILKA za najlepszy projekt w temacie EKOLOGIA W POLSCE 2024