Udało się! Spełniliśmy nasze marzenia!

Po 2 miesiącach intensywnych prób teatr Małachowianki SFERA pod opieką Elizy Wójtewicz- Brzozowskiej zagrał musical METRO w reżyserii Krystiana Atlaka z kl.3g oraz Jakuba Kwiatkowskiego z kl.4 e. Było wiele emocji radości i satysfakcji.

W roli Jana wystąpił Jakub Kwiatkowski, zaś w roli Anny -Hanna i Zuzanna Kasztelan z kl. 1h.
W rolę Maxa rewelacyjnie wcielił się Wojciech Osowski z kl.1c, rolę Filipa zagrał Jakub Krzębka z kl.2a. Ekologiem była Gabriela Kabulska z kl.4 e, Dzidzię brawurowo odegrała Zuzanna Skowrońska z kl.1h, zaś Pawełka-Krystian Pawłowski zkl.2a, a Krzysia-Aleksander Brudzyński z kl.2d. Chłopaki świetnie wypadli również w utworze ,, Bluzwis”. W roli Oli wystąpiła Wiktoria Andrzejczyk z kl.2e, która oczarowała nas również wykonaniem utworu , „Tylko w moich snach”. Rewelacyjnie zaprezentowały się w ,,Kopciuszku” Julia Bryk z kl.2 a, Olga Tokarczuk z kl.1f oraz Wiktoria Andrzejczyk. Kornielia  Bryk z kl.2a chwyciła za serca swoim wykonaniem utworu „Życie”, zaś Hanna i Zuzanna Kasztelan „Litanią”. Wystąpiła z nami również Natalia Bubniak z kl.1h oraz znakomici tancerze: Aleksandra Wrutniak, Natalia Cielicka, Aisha Korzeniewska, Dominika Pesta, Anna Porębska, Barbara Grabowska, Aleksandra Marzec oraz Adam Kowalewski.

Pragniemy serdecznie podziękować  Panu Józefowiczowi oraz Panu Stokłosie za wyrażenie zgody i udostępnienie materiałów potrzebnych do realizacji naszego wymarzonego projektu muzycznego, a także Pani Monice Andrzejczyk oraz Pani Lidii Rogalskiej za pomoc w przygotowaniu wokalnym i muzycznym. Dziękujemy również Państwu Atlak i Kwiatkowskim za życzliwość i wsparcie naszej inicjatywy.

Zapraszamy na nasze kolejne spektakle!