Nasza uczennica Joanna Sikorska stypendystką Ministra Edukacji Narodowej

Wśród 57 uczniów z województwa mazowieckiego, którzy otrzymali stypendia Ministra Edukacji Narodowej, znalazła się również tegoroczna maturzystka, uczennica Małachowianki, Joanna Sikorska. W dniu 7 marca na uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odebrała dyplom stypendium z rąk Minister Anny Zalewskiej.

Przypominamy, że Stypendium Ministra Edukacji Narodowej mogą otrzymać zwycięzcy olimpiad międzynarodowych, laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, laureaci konkursów na pra

cę naukową, uczniowie realizujący indywidualny tok nauki i uzyskujący najwyższe wyniki bądź realizujący indywidualny tok studiów. Przepisy przewidują także przyznawanie stypendium za bardzo dobre wyniki we współzawodnictwie sportowym na szczeblu krajowym lub międzynarodowym.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!!