Twoja PASJA nasza MISJA

Od 22 stycznia uczniowie naszego Liceum: Barbara Kaczorek, Lena Lisicka, Jeremiasz Jagła i Miłosz Matuszewski przy wsparciu pani Małgorzaty Szymczak realizują projekt ,,Twoja PASJA nasza MISJA” w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady ,,Zwolnieni z teorii”. Projekt ma na celu zachęcenie młodych ludzi do podejmowania pasji oraz rozwijania swoich zainteresowań.

Uczniowie zorganizowali w auli naszego Liceum spotkanie z panem Krzysztofem Owczarkiem- podróżnikiem, który przekuł swoją pasję w pracę przewodnika wycieczek oraz przeprowadzili spotkania z uczniami SP nr 20 oraz SP nr 14, podczas których opowiedzieli o roli pasji w życiu człowieka. Nagrywali także filmy z osobami o niezwykłych zainteresowaniach, nawiązując współpracę z Młodzieżową Radą Miasta Płocka i prezydentem miasta Andrzejem Nowakowskim, Akademią Ruchu Płock, zespołem Northern Park, drużyną KS Masovia oraz Klubem Karate Płock. Kulminacyjnym wydarzeniem była gala finałowa konkursu filmowego ,,Twoja PASJA nasza MISJA”, którą uświetniła obecność gości specjalnych-  pana Bogdana Zajączkowskiego – byłego trenera kadry narodowej piłkarzy ręcznych, pana Tadeusza Milke – dyrektora harcerskiego zespołu pieśni i tańca ,,Dzieci Płocka” oraz pani Julii Chojnackiej- absolwentki Małachowianki, która obecnie studiuje w Holandii. Sponsorami nagród w konkursie byli: Gabinet Stomatologiczny Joanna Więcek oraz rodzice członków zespołu. Patroni honorowi projektu: Młodzieżowa Rada Miasta Płocka oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku. Wszystkim partnerom serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego projektu.

Twoja PASJA nasza MISJA