Konkurs EXPERT 2024

W finale tegorocznej edycji Konkursu Językowego EXPERT naszą szkołę reprezentowały Natalia Bukowska z klasy 4f pod opieką pani Pauli Zuchniewicz (w kategorii języka angielskiego) oraz Kinga von Boguslawski z klasy 1a pod opieką pani Iwony Sarwińskiej (z języka niemieckiego).

Konkurs Językowy EXPERT jest organizowany przez Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku we współpracy z Mazowiecką Uczelnią Publiczną w Płocku oraz pod patronatem Kuratorium Oświaty; w tym roku odbyła się jego 17 edycja z języka angielskiego i 14 z niemieckiego. Skierowany jest do uczniów szkół średnich powiatu płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego, a jego celem jest rozwijanie ich zainteresowań i uzdolnień językowych.

Kinga von Boguslawski została laureatką konkursu zdobywając 3 miejsce. Obu uczennicom serdecznie gratulujemy sukcesu i znakomitej znajomości języków obcych.