„Twoja PASJA nasza MISJA” – wydarzenie

W czwartek, 8 lutego 2024 roku, w auli naszego Liceum odbyło się spotkanie z podróżnikiem i przewodnikiem, który swoją pasję przełożył na zawód – Panem Krzysztofem Owczarkiem. Wydarzenie zorganizowali członkowie zespołu ,,Twoja PASJA nasza MISJA” (w składzie: Barbara Kaczorek-1F, Lena Lisicka-1F, Jeremiasz Jagła-3A, Miłosz Matuszewski-3A) w ramach ogólnopolskiej olimpiady ,”Zwolnieni z Teorii”.

Zaproszeni uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jakie znaczenie ma pasja w życiu każdego człowieka oraz jak ją w sobie znaleźć i rozwijać. Gość opowiedział nam również o zawodzie podróżnika, dzieląc się swoimi inspirującymi doświadczeniami.

Na końcu spotkania odbył się również konkurs, w którym Uczniowie mieli szansę wygrać drobne upominki.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za to niezwykłe doświadczenie!

Twoja PASJA Nasza MISJA