Premiera spektaklu „Mały Książę”

W dniu 10 stycznia 2024 w auli szkoły odbyła się premiera spektaklu 'Mały Książę” w wykonaniu uczniów z grupy teatralnej SFERA pod kierunkiem Elizy Wójtewicz-Brzozowskiej. Małego księcia zagrał Krystian Pawłowski z kl. 2a.

W pozostałych rolach wystąpili: Marta Fijałkowska- róża, Jakub Krzębka-próżny, kupiec, Oliwia Józefiak-żmija, Jaśmina Grzelak-lis, Zuanna Skowrońska-latarnik, Aniela Puławska-bankier, Wiktoria Nowakowska-pilot, Jakub Kwiatkowski-król, pijak, Aleksandra Piechna-narrator, Hanna i Zuzanna Kasztelan-róże i śpiew. Wsparcie techniczne: Karol Kolasa, Oskar Sudomir i Bartosz Majewski.

Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w kolejne już wydarzenie teatralne w naszej szkole. Gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów.