GŁOSUJ – projekt nr 48 – „Cyfrowa E-Małachowianka”

Szanowni Państwo, Drodzy Małachowiacy!

W tym roku nasza szkoła zgłosiła projekt do Budżetu Obywatelskiego Płocka. W 12. edycji będziemy ubiegać się o doposażenie naszego liceum w pomoce dydaktyczne – sprzęt komputerowy i multimedialny.

• Nasz projekt nr 48 – „Cyfrowa E-Małachowianka”❗️

✅ Głosowanie zaczyna się od 6 września❗️❗️❗️

✅ Głosować może każdy mieszkaniec Płocka.

✅ Głosować można tylko raz, oddając maksymalnie 2 głosy: na 1 projekt ogólnomiejski i 1 osiedlowy.

✅ Głosować można za pomocą jednej z dostępnych form głosowania.

JAK GŁOSOWAĆ?

☑️ Internetowo za pomocą systemu Obsługi Budżetu Obywatelskiego Płocka na stronie www.mojemiasto.plock.eu

1. Zarejestruj się na stronie mojemiasto.plock.eu podając swoje danie: imię, nazwisko, PESEL, nr telefonu, adres, e-mail
  2. Wybierz projekt osiedlowy nr 48 Cyfrowa E-Malachowianka
  3. Zagłosuj

☑️Osobiście w punkcie do głosowania Urzędu Miasta Płocka – ul. Synagogalna 4 (poniedziałek -piątek w godzinach 9-17). Osoby, które nie ukończyły 18 lat muszą okazać ważną legitymację szkolną/dowód tymczasowy/paszport oraz nr PESEL.

Dzieci poniżej 13. Roku życia muszą mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego – formularz dostępny w punkcie do głosowania oraz na stronie www.mojemiasto.plock.eu

Zaproście do głosowania przyjaciół, znajomych, sąsiadów i tych wszystkich na których możecie liczyć. My liczymy na Was 😊😊😊