DZIEŃ OTWARTY W MAŁACHOWIANCE

Kolejny rocznik ósmoklasistów odwiedził gościnną jak zawsze Małachowiankę. Już od wejścia uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej byli witani przez licealnych opiekunów i przewodników. Na wirydarzu skąpanym w słońcu można było zapoznać się z reklamą przyszłorocznych klas pierwszych, porozmawiać z wychowawcami i uczącymi się w liceum starszymi koleżankami oraz kolegami, zapoznać się z realizowanymi projektami warsztatów językowych, obejrzeć występ szkolnego zespołu muzycznego.

W auli spotkanie z panią dyrektor Katarzyną Góralską dostarczyło informacji o rekrutacji, a występ szkolnego chóru ,,Minstrel” potwierdził, że warto się uczyć w Małachowiance . Zwiedzanie Szkoły stanowiło kolejną okazję do przekonania ósmoklasistów, by od września właśnie tutaj rozpoczęli  następny po szkole podstawowej etap edukacji. W pracowniach chemicznej, fizycznej mogli obejrzeć ciekawe doświadczenia, w matematycznej sprawdzić umiejętność radzenia sobie z łamigłówkami logicznymi, na piętrze humanistycznym poznawali różne formy rozwijania pasji literackich, aktorskich.

Wniosek jest jeden: wybierając liceum, POSTAW NA MAŁACHA!