V. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej OKAWANGO 2023

V. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej OKAWANGO 2023 zakończyła się sukcesem dla Juliana Subotowicza, ucznia klasy 2C.

Podczas trzydniowych zawodów finałowych, które odbyły się w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Korzecku k/ Chęcin, Julek reprezentował Małachowiankę i codziennie zbierał małe punkty w konkursach geologicznej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Rozwiązywał testy, wykonywał zadania praktyczne podczas warsztatów na antyklinie chęcińskiej, rozpoznawał minerały i skały, brał udział w geologiczno – stratygraficznej grze terenowej.

Jego wysiłek został nagrodzony uzyskaniem tytułu laureata konkursu OKAWANGO 2023 oraz indeksem na Wydział Geologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Julek – jesteśmy z Ciebie dumni!