Premiera spektaklu pt. Moralność Pani Dulskiej wg dramatu Gabrieli Zapolskiej

W dniu 30 listopada w naszej szkole odbyła się premiera spektaklu pt. Moralność Pani Dulskiej wg dramatu Gabrieli Zapolskiej w wykonaniu uczniów z grupy teatralnej SFERA  pod kierunkiem Elizy Wójtewicz-Brzozowskiej .

W rolę tytułowej Dulskiej wcieliła się Sara Jarębska z kl. 4e, Zbyszka zagrał Kuba Kwiatkowski z kl. 3e, w roli Meli wystąpiła Julia Ślęzak z kl.4a, a jej siostrę Hesię zagrała Sandra  Łęcka również z 4a. Zosia Zielińska  z 4e wcieliła się w rolę Hanki, Julia Klimczewska z 4a zagrała Juliasiewiczową, zaś Gabriela Kabulska  z 3e Tadrachową. Postać Dulskiego odegrał Maciej Kiełbasa z 4e. Z przyjemnością podziwialiśmy aktorskie talenty naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim udanego występu i życzymy dalszych sukcesów . Dziękujemy  również Krystianowi Atlakowi  z 2g za zaangażowanie i pomoc w realizacji naszego artystycznego przedsięwzięcia.