Sukces Małachowiaków w konkursie matematycznym

W roku szkolnym 2019/2020 grupa uczniów z naszej szkoły (w składzie Julia Kaznowska, Daniel Wujkowski, Antoni Górecki, Kacper Orkwiszewski, Samuel Jędrzejewski, Michał Woźniak, Karol Chojnacki, Jakub Grabarczyk) brała udział w internetowym konkursie matematycznym organizowanym przez Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.

Polegał on na rozwiązaniu 5 sesji obejmujących różne gałęzie matematyki przez internet. Następnie, dla najlepszych zespołów i uczestników, planowane było przeprowadzenie finału stacjonarnie, jednak przez zaostrzenia wprowadzone przez epidemię odbyła się ona, podobnie, jak poprzednie sesje, zdalnie. Naszemu zespołowi „Bratki Fijołka” pod przewodnictwem pana profesora Pawła Fijołka udało zdobyć się 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz wysokie wyniki indywidualne.

GRATULUJEMY !!!