Międzyszkolny konkurs z zakresu doradztwa zawodowego, przedsiębiorczości i kompetencji ważnych na rynku pracy.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w Międzyszkolnym Konkursie z zakresu przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego oraz kompetencji ważnych na rynku pracy, który odbędzie się 15 kwietnia br. na terenie LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku.

Doradztwo zawodowe i lekcje przedsiębiorczości oraz inne sposobności popularyzowania zagadnień dotyczących kompetencji zawodowych młodych ludzi pozwalają młodzieży lepiej zrozumieć samych siebie w odniesieniu do konstruowania własnej przyszłości i kierunku kariery. Nasza propozycja konkursowa jest ofertą, która pozwoli nastolatkom na porządkowanie posiadanych wiadomości z zakresu przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego, krytyczną analizę zagadnień rynkowych oraz twórcze i analityczne przetwarzanie i wykorzystanie zdobytych informacji zawodoznawczych.

Wyrażamy nadzieję, że konkurs będzie dla młodzieży ciekawą propozycją rozwijającą zainteresowania i spotka się z pozytywnym przyjęciem.

Raz jeszcze zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

REGULAMIN -> TUTAJ

Organizatorzy

Kontakt: Hanna Drzewiecka-Krawczyk – doradca zawodowy doradca.zawodowy@malachowianka.edu.pl; (24) 366 – 66 – 00 wew. 17