Po raz kolejny Małachowiacy odebrali stypendia dla uzdolnionych

W dniu 24 stycznia w auli im. Kajetana Morykoniego Marszałek Województwa Mazowieckiego – Pan Adam Struzik wręczył stypendia dla zdolnej młodzieży z północnego Mazowsza. W tym zacnym gronie było również 8-iu Małachowiaków, którym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Wsparcie finansowe otrzymują uczniowie uzdolnieni z przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, matematyki, przedsiębiorczości lub z języków obcych. „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” jest projektem Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowanym przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014–2020.