Sukces Małachowiaków w konkursie matematycznym Continuum

Miło nam jest poinformować, że zakończyła się IV edycja konkursu matematycznego Continuum organizowana przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku.

Tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Udział w niej wzięli zarówno uczniowie z Płocka, jak i m.in. Warszawy, Mławy, Sierpca, Kutna, Łowicza, Żuromina, Włocławka i wielu innych miast.

Oczywiście nie mogło zabraknąć Małachowiaków, którzy w ubiegłym roku zdobyli dwa pierwsze miejsca (1 miejsce Kacper Sołtysiak, 2 miejsce – Michał Dymek).

W tegorocznym finale wzięło udział pięciu uczniów naszej szkoły: Kacper Sołtysiak z III D, Monika Dmochowska z II A, Karol Szwed i Karol Chojnacki z II D oraz Daniel Wujkowski z II G.

Mimo dużej konkurencji nasi uczniowie okazali się najlepsi. Po raz drugi konkurs wygrał Kacper Sołtysiak, a drugie miejsce zajął Karol Szwed.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy.