Konkurs „SLEVEFACE – Ubierz się w Książkę” został zakończony.

Wzięli w nim udział uczniowie klasy 3A: Weronika Justyńska i Ola Słabkowska (wyróżnienie), Ola Romanowska i Justyna Matacz (wyróżnienie), Mikołaj Mikołajewski i Hubert Nowak (wyróżnienie), Oskar Jarębski, Karolina Kitlińska, Julia Kowalska, Kuba Kulesza, Agata Linowska,  Natalia Pietrzak, Hubert Pawelec, Magda Steckiewicz, Klaudia Szelągowska i Ania Topolewska oraz klasy 3D: Karol Cieślik,  Sebastian Deręgowski, Paweł Wiśniewski.

Każdy otrzymał w upominku pięknie ilustrowany folder Szkoły – historię Małachowianki w pigułce, a trzy wyróżnione „sleeveface” dodatkowo pamiątkowe wydanie pocztówek  z dawnymi i współczesnymi widokami Szkoły.

Za wszystkie przyniesione prace bardzo dziękujemy – można je podziwiać przed biblioteką.