Rok Młodych 2019 „Z PTTK wspólnym szlakiem”

Pod takim hasłem odbyły się 03.04.2019r. w Naszej Szkole eliminacje rejonowe XLVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK.

Drużyna reprezentująca SKKT PTTK „Małachowianka”, w składzie Adam Jankowski, Aleksander Leśniewski i Łukasz Owczarek, w dwóch konkurencjach pokonali wszystkie drużyny płockich szkół ponadpodstawowych i wywalczyli awans do etapu wojewódzkiego.

OMTTK to największe przedsięwzięcie z zakresu szkolnej turystyki edukacyjnej o charakterze cyklicznym, całorocznym, organizowane przez PTTK na terenie całego kraju. Co roku Turniej popularyzuje walory turystyczno-krajoznawcze innego regionu. W tym roku, w maju zawody będą odbywać się w Radomiu. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkurencjach.

Z turystycznym pozdrowieniem!!