STUDNIÓWKA 2019

,,Młodości, kocham twe szaleńcze
Porywy, gwar i blaski twoje…” (A. Puszkin)
26 stycznia 2019 roku wieczorem zgodnie z tradycją sale i korytarze Małachowianki rozbrzmiały ożywionymi rozmowami, śmiechem i muzyką, wszystkim co przypisane młodości.
Po oficjalnym otwarciu Studniówki, przemówieniach, podziękowaniach, kwiatach dla wychowawców, rodziców i życzeniach wspaniałej zabawy do białego rana, padły magiczne słowa ,,Poloneza czas zacząć…”
,,Szły pary po parach hucznie i wesoło”, każda klasa zadbała o oryginalny układ choreograficzny, niezapomnianą i niepowtarzalną prezencję.
Były też Eivisy – coroczne nagrody przyznawane przez Samorząd Uczniowski w różnych kategoriach. Kandydaci wyłonieni zostali we wcześniejszych wyborach.
Później już tylko taniec, muzyka, rozmowy, to, co chciałoby się ocalić od zapomnienia…