Wystawa fotograficzna

Mając w planach różnorodne wyjazdy wakacyjne, uczniowie klas 3A i 3F postanowili w ich trakcie bacznie przyglądać się otaczającej ich przyrodzie i dokumentować obserwacje w postaci fotografii. We wrześniu wybrali swoje najciekawsze zdjęcia, wywołali je i przynieśli do szkoły. W ten sposób powstał zbiór pięknych i ciekawych fotografii. Jest różnorodny, bo i pochodzący z różnych zakątków świata i dokumentuje indywidualny sposób postrzegania przyrody przez każdego ucznia.

Najtrudniejszą częścią wykonania wystawy tych prac był wybór 40 fotografii spośród 60(brak miejsca wystawowego). Wiadomo, że o gustach nie powinno się dyskutować, ale jednak dyskusje towarzyszące tym wyborom były zażarte.

Dlatego, z ciekawości, autorzy zdjęć postanowili przeprowadzić ogólnoszkolny konkurs na najciekawszą z wystawionych fotografii.