Olimpijczycy

rokimię i nazwiskoolimpiadaimię i nazwisko nauczyciela
2016/2017Adrian Macionfinalista XLVI Olimpiady BiologicznejWiesława Iwańska Karolina Skiba-Nowak, Milena Leszczyńska
2016/2017Adam Żółtowskifinalista XLIII Olimpiady HistorycznejMichał Kacprzak
2016/2017Szymon Będzikowskifinalista XXXV Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2015/2016Julia Brzózkafinalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoElżbieta Szczepańska
2015/2016Jakub Kubitfinalista XXXIV Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2015/2016Łukasz Aftańskilaureat II edycji Olimpiady Wiedzy o MediachElżbieta Szczepańska
2014/2015Anna Grabarczyk finalistka XXX Olimpiady Wiedzy EkologicznejWiesława Iwańska
2014/2015Dawid Brygier finalistka XLI Olimpiady GeograficznejAnna Siulborska
2013/2014Ada Tymińska laureatka z drugą lokatą XXXII Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2013/2014Ada Tymińska laureatka XL Olimpiady HistorycznejMichał Kacprzak
2013/2014Jakub Przybyliński finalista XL Olimpiady HistorycznejMichał Kacprzak
2013/2014Kamila Łuczyńska finalistka XLIII Olimpiady BiologicznejWiesława Iwańska
2013/2014Adrianna Załęskafinalistka XXIV Olimpiady Teologii KatolickiejKs. Andrzej Pieńdyk
2012/2013Marta Nejman finalista XXIII Olimpiady Teologii Katolickiejks. Michał Fordubiński
2012/2013Mikołaj Tomasz Kowaliklaureat XV Olimpiady Wiedzy o PrawieIwona Sarwińska
2012/2013Ada Tymińskalaureatka z II lokatą XLIII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna Patelska
2012/2013Kinga Trzcińskafinalistka XXXIX Olimpiada HistorycznaMichał Kacprzak
2012/2013Gabriela Zapędowskafinalistka XXXI Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2011/2012Gabriela Zapędowskafinalistka XXX Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2011/2012Maciej Wilmanowiczfinalista XXXVIII Olimpiady HistorycznejMichał Kacprzak
2011/2012Ada Tymińskalaureatka XXXVIII Olimpiady HistorycznejMichał Kacprzak
2011/2012Marta Nejmanfinalistka XXI Olimpiada Teologii Katolickiejks. Andrzej Kopczyński
2011/2012Jacek Kruszyńskifinalista XLI Olimpiady BiologicznejWiesława Iwańska
2010/2011Bartosz GralickiLaureat - finalista IV Olimpiady "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"Michał Kacprzak
2010/2011Mateusz Podraskafinalista XL Olimpiady BiologicznejWiesława Iwańska
2010/2011Adam Leszczyńskifinalista LX Olimpiady FizycznejBogdan Iwański
2009/2010Maciej Wilmanowiczlaureat III Olimpiady Losy Żołnierza i Oręża PolskiegoMichał Kacprzak
2009/2010Marcin Laszukfinalista XXXIV Olimpiady Języka AngielskiegoAnna Skowrońska
2009/2010Magdalena Domańskafinalistka XXVIII Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2009/2010Bartosz Słomińskilaureat XXXVI Olimpiady HistorycznejBeata Pietrzak
2009/2010Justyna ŚliwińskaFinalistka XXXVI Olimpiady Geograficznejmgr Anna Siulborska
2008/2009Monika KrzemińskaFinalistka XL Olimpiady Języka Rosyjskiegomgr Maria Sieczkowska
2008/2009Magdalena DomańskaFinalistka XXVII Olipiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2008/2009Wiktor Danielakfinalista L Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymBeata Pietrzak
2007/2008Wiktor Danielakfinalista XXXIV Olimpiady HistorycznejBeata Pietrzak
2007/2008Damian Patrowiczfinalista XXI Olimpiady Wiedzy EkonomicznejKatarzyna Stępniak
2007/2008Kamil WarzyńskiFinalista XII edycji Olimpiady Wiedzy o UE – SzczecinKatarzyna Stępniak
2007/2007Kamil Warzyńskifinalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej-PułtuskKatarzyna Stępniak
2007/2008Radosław BurnyFinalista VI Międzynarodowej Olimpiady Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i StosowanejOlga Wojgienica
2007/2008Radosław Burnyfinalista z wyróżnieniem XV Olimpiady InformatycznejSebastian Ostrowski Janusz Grabowski
2007/2008Radosław Burnylaureat LIX Olimpiady MatematycznejOlga Wojgienica
2007/2008Ewa Tytmanfinalistka XXXII Olimpiady Artystycznej s.: muzykaSławomir Gałczyński
2007/2008Aleksandra Goszczyńskafinalistka XXXIX Olimpiady Języka RosyjskiegoIzabella Dębska
2007/2008Izabela Pragerlaureatka XXXII Olimpiady Języka AngielskiegoEwa Rashid
2007/2008Agata Grzybowskalaureatka XXVI Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2007/2008Antonina Ogonowskafinalistka XX Olimpiady Filozoficznej
2006/2007Antonina Ogonowskafinalistka XIX Olimpiady FilozoficznejEwa Dudzik
2006/2007Dariusz Malczykfinalista XVII Olimpiady TeologicznejEwa Dudzik
2006/2007Kamil Warzyńskifinalista XI edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej-SzczecinKatarzyna Stępniak
2006/2007Radosław Burnyfinalista LVIII Olimpiady MatematycznejOlga Wojgienica
2006/2007Izabela Pragerfinalistka XXXI Olimpiady Języka AngielskiegoEwa Rashid
2006/2007Katarzyna Sawickafinalistka XXV Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2006/2007Katarzyna Sawickafinalistka XXXVII Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoLeonarda Mejer
2005/2006Radosław Nisztorfinalista XXI Olimpiady Wiedzy EkologicznejWiesława Iwańska
2005/2006Kamil WarzyńskiLaureat zawodów okręgowych - IV miejsce - X edycja Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej-SzczecinKatarzyna Stępniak
2005/2006Paweł Figurskifinalista XVI Olimpiady Teologii Katolickiejks. Maciej Jastrzębski
2005/2006Tomasz Żołnowskifinalista XIII Olimpiady InformatycznejJanusz Grabowski
2005/2006Bartosz Maciejewskifinalista XVIII Olimpiady FilozoficznejLeonarda Mejer
2005/2006Tomasz Żołnowskifinalista LVII Olimpiady MtematycznejOlga Wojgienica
2005/2006Katarzyna Sawickafinalistka XXIII Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2005/2006Paweł FigurskiFinalista XXXII Olimpiady HistorycznejAgnieszka Sarnowska
2005/2006Rafał OsetekLaureat XXXII Olimpiady HistorycznejAgnieszka Sarnowska
2004/2005Marta Spirydonowfinalistka XV Olimpiady Teologii Katolickiejks. Maciej Jastrzębski
2004/2005Paweł Figurskifinalista XXXI Olimpiady HistorycznejAgnieszka Sarnowska
2004/2005Michał Stępniewskifinalista XXIX Olimpiady Języka AngielskiegoEwa Rashid
2004/2005Damian Budzyńskifinalista XXXIV Olimpiady BiologicznejWiesława Iwańska
2004/2005Łukasz Banachfinalista IX Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej - SzczecinPaweł Krydzyński
2004/2005Łukasz Banachlaureat Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej - WarszawaPaweł Krydzyński
2003/2004Grzegorz Markowskifinalista XVI Olimpiady FilozoficznejElżbieta Ciesielska - Zając
2003/2004Tomasz Żołnowskifinalista LV Olimpiady MatematycznejOlga Wojgienica
2003/2004Marcin Krajewskilaureat XXXIV Olimpiady Literatury Języka PolskiegoSabina Szul
2002/2003Agnieszka Szymańskafinalistka XXXIV Olimpiady Języka RosyjskiegoMaria Sieczkowska
2002/2003Martyna Sochockafinalistka XXXIV Olimpiady Języka RosyjskiegoMaria Sieczkowska
2000/2001Piotr Rzepkowskifinalista XXX Olimpiady BiologicznejWiesława Iwańska
2000/2001Krzysztof Szymańskilaureat XIX Oplimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2000/2001Marta Jamrowskafinalistka XIX Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
2000/2001Marcin Lutomierskifinalista XXXI Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoSabina Szul
1999/2000Krzysztof Szymańskifinalista XVIII Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
1999/2000Iwona Goszczyńskafinalistka XXIX Olimpiady BiologicznejWiesława Iwańska
1999/2000Marcin Kozłowskifinalista XXVI Olimpiady HistorycznejBeata Pietrzak
1999/2000Katarzyna Buzanowskafinalistka XXX Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoSabina Szul
1999/2000Sylwia Gontareklaureatka XXX Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoHenryka Dybiec
1999/2000Katarzyna Barańskalaureatka XII Olimpiady FilozoficznejRenata Kutyło-Utzig
1998/99Grzegorz Wąsiewskifinalista XXV Olimpiady HistorycznejMałgorzata Nowicka
1998/99Katarzyna Barańskafinalistka XI Olimpiady FilozoficznejRenata Kutyło-Utzig
1998/99Anna Hutfinalistka XIV Olimpiady EkologicznejMałgorzata Stachowicz
1998/99Sylwia Gontarekfinalistka XXIX Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoHenryka Dybiec
1997/98Grzegorz Lukowskifinalista XXIV Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1997/98Marek Portalskifinalista XLIX Olimpiady MatematycznejOlga Wojgienica
1997/98Aleksander Zbrzeznylaureat X Olimpiady FilozoficznejSabina Szul
1997/98Magdalena Krysteckafinalistka XVI Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
1997/98Dorota Nowalińskafinalistka XXVII Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoSabina Szul
1996/97Jakub Szczepańskifinalista XXXVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymBeata Pietrzak
1996/97Michał Sobieskifinalista XXIII Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1995/96Aleksandra Wyczałkowskafinalistka XLII Olimpiady ChemicznejWanda Bieńkowska
1994/95Anna Gontarekfinalistka X Olimpiady Wiedzy EkologicznejKrystyna Piwińska
1994/95Dawid Żochowskifinalista XXI Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1994/95Izabela Kobuswyróżniona finalistka XIII Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
1994/95Agnieszka Gierzyńska-Zalewskafinalistka XIII Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
1993/94Anna Gontarekfinalistka IX Olimpiady Wiedzy EkologicznejKrystyna Piwińska
1993/94Aleksandra Kowalskafinalistka XII Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
1993/94Elżbieta Lewandowskafinalistka XII Olimpiady Języka ŁacińskiegoRenata Bączek
1993/94Jakub Dobruchfinalista XLV Olimpiady MatematycznejOlga Wojgienica
1993/94Jakub Dobruchfinalista XXIII Olimpiady BiologicznejKrystyna Piwińska
1992/93Dariusz Brykałafinalista XIX Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1992/93Jakub Dobruchfinalista XLIV Olimpiady MatematycznejOlga Wojgienica
1991/92Paweł Czaplickifinalista XVIII Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1991/92Agnieszka Radkowskafinalistka XVI Olimpiady Artystycznej (plastycznej)Elżbieta Ciesielska-Zając
1989/90Jakub Ligorfinalista VI Olimpiady Języka AngielskiegoZofia Rogoza
1988/89Jarosław Żółtowskifinalista XXX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymBarbara Mierzejewska
1988/89Małgorzata Gapińskafinalistka XXX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymMałgorzata Nowicka
1988/89Rafał Golatlaureat XXX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - VI lokataBarbara Mierzejewska
1987/88Iwona Komorowskafinalistka XI Olimpiady Języka NiemieckiegoGrażyna Składanowska
1987/88Paweł Młynarkiewiczfinalista XIII Olimpiady Wiedzy Społeczno-PolitycznejJerzy Stępniak
1987/88Tomasz Burczyńskilaureat XXIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymBarbara Mierzejewska
1986/87Adam Kaliszukfinalista XIII Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1986/87Małgorzata Chudzyńskalaureatka XVIII Olimpiady Języka RosyjskiegoWładysława Pazura
1985/86Piotr Chlebickifinalista XXXII Olimpiady ChemicznejDanuta Niesłuchowska
1985/86Tatiana Szlachcicfinalistka XII Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1984/85Krzysztof Borkowskifinalista XI Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1984/85Jarosław Mikosfinalista XI Olimpiady GeograficznejTeresa Putek
1984/85Robert Koźlukfinalista XXXIV Olimpiady FizycznejMaria Zmysłowska
1983/84Ewa Masłowskafinalistka XIII Olimpiady BiologicznejKrystyna Piwińska-Morzeńska
1983/84Krzysztof Borkowskifinalista X Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1983/84Artur Adamekfinalista X Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1981/82Zbigniew Żuchniewiczfinalista VIII Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1981/82Dariusz Świątekfinalista VIII Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1981/82Sławomir Milikfinalista VIII Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1981/82Jan Surowieclaureat XIII Olimpiady Języka RosyjskiegoWładysława Pazura
1980/81Jakub Zaicfinalista VII Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1980/81Wioletta Wiśniewskafinalistka VII Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1980/81Grzegorz Szamelfinalista XXXII Olimpiady MatematycznejJanina Rędzińska
1980/81Grzegorz Szamellaureat Międzynarodowego Konkursu Fizycznego w Warnie - II miejsceStanisław Stefański
1980/81Grzegorz Szamellaureat XXX Olimpiady FizycznejStanisław Stefański
1979/80Jarosław Trochfinalista II Olimpiady FilozoficznejTeresa Kalaszczyńska
1979/80Paweł Zieleniewskifinalista VI Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1979/80Stanisław Żukfinalista VI Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1979/80Roman Roszkofinalista VI Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1979/80Roman Roszkofinalista XI Olimpiady Języka RosyjskiegoWładysława Pazura
1979/80Krzysztof Krakowskilaureat XXXI Olimpiady MatematycznejJanina Rędzińska
1978/79Joanna Drejerfinalistka III Olimpiady Artystycznej (plastycznej)Halina Kocięda
1978/79Jarosław Łoskotfinalista XXVIII Olipmiady FizycznejJerzy Ostrowski
1978/79Jolanta Rybickafinalistka VIII Olimpiady BiologicznejKrystyna Piwińska
1978/79Jan Syrokafinalista XX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymEwa Karpińska
1978/79Ewa Horodyskalaureatka II Olimpiady Języka Francuskiego - II miejsceKrystyna Mazowiecka
1978/79Ewa Horodyskalaureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Francuskiego organizowanego przez Polski Komitet Współpracy z Aliance FrancaiseKrystyna Mazowiecka
1977/78Marek Rekusfinalista IV Olimpiady GeograficznejTeresa Putek
1977/78Urszula Pakułafinalistka II Olimpiady Artystycznej (plastycznej)Halina Kocięda
1977/78Cezary Macišgfinalista XXIX Olimpiady MatematycznejJanina Rędzińska
1977/78Urszula Rymarowiczfinalistka IV Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1977/78Bożena Kraśnickafinalistka VII Olimpiady BiologicznejKrystyna Piwińska
1977/78Andrzej Dorobekfinalista II Olimpiady Języka AngielskiegoMaria Łaska
1977/78Aneta Szymborskafinalistka IX Olimpiady Języka RosyjskiegoWładysława Pazura
1976/77Grażyna Krysińskafinalistka I Olimpiady Artystycznej (plastycznej)Halina Kocięda
1976/77Robert Kamińskilaureat I Olimpiady Artystycznej (plastycznej) - II miejsceHalina Kocięda
1976/77Przemysław Wybierafinalista III Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1976/77Bogdan Maksjanfinalista III Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1976/77Ewa Krajewskafinalistka III Olimpiady GeograficznejTeresa Putek
1976/77Maciej Grastkafinalista VI Olimpiady BiologicznejElżbieta Michalska
1976/77Jolanta Motylińskafinalistka I Olimpiady Języka AngielskiegoJanina Sosnowska
1976/77Maria Wjcikfinalistka VIII Olimpiady Języka RosyjskiegoWładysław Pazura
1976/77Andrzej Dorobekfinalista VII Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoHalina Bratkowska-Sitkowska
1976/77Hanna Brzuskafinalistka VI Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoTeresa Kalaszyńska
1975/76Andrzej Żelechowskifinalista XXII Olimpiady ChemicznejDanuta Niesłuchowska
1975/76Marek Strześniewskifinalista VI Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoHenryka Dybiec
1975/76Barbara Bielskafinalistka VII Olimpiady Języka RosyjskiegoWładysława Pazura
1975/76Jolanta Lutekfinalistka VII Olimpiady Języka RosyjskiegoWładysława Pazura
1975/76Grzegorz Bombałafinalista II Olimpiady HistorycznejTeresa Nych
1975/76Jzef Lewandowskifinalista XVII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymTeresa Nych
1974/75Jerzy Szyferfinalista XXV Olimpiady FizycznejMaria Siemiątkowska
1974/75Leszek Langelaureat Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Mistrzów Techniki - II miejsceAlicja Piasecka
1974/75Jerzy Szyferfinalista XXVI Olimpiady MatematycznejHenryk Budka
1974/75Karol GrabskiFinalista XXVI Olimpiady MatematycznejHenryk Budka
1974/75Andrzej ŻelechowskiFinalista XXI Olimpiady ChemicznejDanuta Niesłuchowska
1974/75Krzysztof NowakFinalista I Olimpiady GeograficznejTadeusz Zombirt
1974/75Ireneusz KamińskiLaureat I Olimpiady Geograficznej - I miejsceTadeusz Zombirt
1974/75Włodzimierz GšsiorowskiFinalista IV Olimpiady BiologicznejKrystyna Piwińska
1974/75Elżbieta LewandowskaFinalistka IV Olimpiady BiologicznejKrystyna Piwińska
1974/75Maria WięcekFinalistka IV Olimpiady BiologicznejKrystyna Piwińska
1974/75Gabriel GołaszewskiFinalista IV Olimpiady BiologicznejKrystyna Piwińska
1974/75Andrzej SzatkowskiFinalista XVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymIrena Nyckowska
1974/75Grażyna MękarskaFinalistka VI Olimpiady Języka RosyjskiegoWładysława Pazura
1973/74Karol GrabskiFinalista XXV Olimpiady MatematycznejHenryk Budka
1973/74Jerzy WiejachaFinalista XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymBarbara Mierzejewska
1973/74Wojciech MarchlewskiFinalista XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymIrena Nyckowska Teresa Nych
1973/74Urszula CichowiczFinalistka XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymIrena Nyckowska Teresa Nych
1973/74Ewa BednarekFinalistka XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymIrena Nyckowska Teresa Nych
1973/74Jacek KarłowiczFinalista XV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymIrena Nyckowska Teresa Nych
1973/74Wojciech ŁochowskiFinalista III Olimpiady BiologicznejKrystyna Piwińska
1972/73Jarosław JuszczakiewiczFinalista II Olimpiady BiologicznejElżbieta Michalska
1972/73Witold HibnerFinalista II Olimpiady BiologicznejElżbieta Michalska
1972/73Wojciech ŁochowskiFinalista II Olimpiady BiologicznejMaria Walkusz
1972/73Leszek BiałyLaureat III Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - IV miejsceStefania Zalęska
1972/73Roman StępniewskiLaureat XXII Olimpiady Fizycznej - I miejsceStanisław Stefański
1971/72Elżbieta PankowskaWyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Języka Francuskiego organizowanym przez Polski Komitet Współpracy z Aliance FrancaiseKrystyna Mazowiecka
1971/72Roman StępniewskiLaureat Międzynarodowej Olimpiady Fizycznej w Bukareszcie - III miejsceKatarzyna Ostrowska
1971/72Roman StępniewskiLaureat XXI Olimpiady Fizycznej - III miejsceKatarzyna Ostrowska
1951/52Tadeusz PniewskiLaureat Oglnopolskiej I Olimpiady FizycznejJzef Karaskiewicz