XLIII Rajd Ekologiczny „Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki” zakończył sezon rajdowy roku szkolnego 2021/22

Uczestniczyło w nim 45 Małachowiaków pod opieką Violetty Kilarskiej i Magdaleny Janiszewskiej. Trasa rajdu biegła szlakiem turystycznym wśród łanów kwitnącego rzepaku przez Brochocin – Brochocinek – Dźwierzno – Męczenino do Szkoły Podstawowej w Leszczynie Szlacheckim.

Uroczyste zakończenie sezonu odbyło się w obecności zaproszonych gości: Piotra Zgorzelskiego – posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Bogusława Jankowskiego – radnego Powiatu Płockiego, Józefa Rozkosza -wójta Gminy Bielsk oraz prof. Zbigniewa Kruszewskiego – prezesa Towarzystwa Naukowego Płockiego.

Zarząd Miejski PTTK Płock oraz współorganizatorzy rajdu – Koło PTTK Leszczyn Szlachecki, uhonorowali Małachowiaków nagrodą specjalną ufundowaną przez radnego Powiatu Płockiego – pucharem dla najliczniejszej grupy turystycznej oraz pucharem za zajęcie I. miejsca w Rajdzie „Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki” w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Takiego Rajdu długo nie zapomnimy:))