Szkolny konkurs wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego i kompetencji zawodowych

W dniu 27 kwietnia br. w naszym liceum odbył się konkurs wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego. Uczniowie zmierzyli się z serią zadań testowych, a następnie wysłuchali prelekcji zaproszonego gościa, członka jury – p. Magdaleny Matyszewskiej – p.o. Dyrektora Izby Gospodarczej Regionu Płockiego. Uczestnicy wykazali się sporą dawką wiedzy, by wyłonić zdobywcę drugiego i trzeciego miejsca – potrzebna była dogrywka!

Miło nam poinformować, że laureatem konkursu został Mateusz Kwiatkowski z kl. 3 d4, a na podium uplasowali się także: Aleksandra Szmidt z klasy III b4, która zajęła drugą lokatę oraz Tamara Nowicka – uczennica klasy III c4, zdobywczyni trzeciego miejsca. Wielkie brawa! Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: p. Michał Dzierżawski – przewodniczący jury, kierownik ds. Korporacyjnych i Relacji Biznesowych w PPP-T S.A. oraz
p. Magdalena Matyszewska – p.o. Dyrektora Izby Gospodarczej Regionu Płockiego. Bardzo dziękujemy za okazane nam wsparcie!

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zmierzenie się z wyzwaniem!

Organizatorzy konkursu: Hanna Drzewiecka-Krawczyk, Dorota Krzeska