Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj – spotkanie edukacyjno-zawodoznawcze z wykładowcami akademickimi Politechniki Warszawskiej.

Interesują Cię zagadnienia z zakresu biotechnologii? Jesteś ciekawy, gdzie możesz pracować kończąc technologię chemiczną? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nanotechnologiach i inżynierii materiałowej? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi: TAK, to zapewne znalazłeś się, Uczniu, w dniu 15 stycznia br. roku we właściwym miejscu!

To właśnie tego dnia, zainteresowani uczniowie klas maturalnych oraz klas: II a, II f, II i wzięli udział na terenie szkoły w spotkaniu z wykładowcami akademickimi Politechniki Warszawskiej, którzy przybliżyli im zagadnienia z dziedzin nauk politechnicznych: chemii, technologii chemicznej, biotechnologii oraz zapoznali z perspektywami edukacyjno-zawodowymi i możliwościami podjęcia zatrudnienia na polskim i europejskim rynku pracy.

Dziękujemy Pani dr inż. Sabinie Wilkanowicz oraz Panu dr inż. Łukaszowi Gościniakowi za ciekawe spotkanie i podzielenie się z młodzieżą własnym doświadczeniem.

Hanna Drzewiecka-Krawczyk – szkolny doradca zawodowy