RAJD PIERWSZAKA 2019

W  sobotę 28 września, jak co roku, pierwszoklasiści  wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami wyruszyli w drogę, żeby poznać siebie i swoich kolegów. Trasa tegorocznego Rajdu Pierwszaka wiodła przez lasy brwileńskie a celem była polana przy leśniczówce. Uczestnicy otrzymali okolicznościowe znaczki, które zaprojektowały uczennice z kl.1c4.

Droga była okazją do integracji a minuta ciszy przy mogile tych, którzy 80 lat temu oddali życie za wolność ojczyzny, przypomniała o wspólnocie nie tylko Małachowiaków ale także Polaków.

Na polanie przy leśniczówce na uczestników czekał posiłek i moc atrakcji. Najważniejszym punktem programu była jednak rywalizacja międzyklasowa. We wspólnej zabawie uczestniczyli uczniowie klas pierwszych, prowadzący konkurencje przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i nauczyciele wraz z Dyrekcją. Po podsumowaniu wyników konkurencji artystycznych i sportowych okazało się, że zwyciężyli uczniowie z klasy 1c. Drugie miejsce zajęła klasa 1g a trzecie 1d4. Gratulujemy!

Rajd zakończono wspólnym odtańczeniem przez około 350 osób belgijki.

Wspaniała atmosfera Rajdu i piękna pogoda po raz kolejny zapiszą się w pamięci uczestników, którą wspomagamy załączonymi zdjęciami.