KOLEJNY SUKCES MAŁACHOWIAKÓW

Siatkarze z naszej szkoły należący do salezjańskiej organizacji sportowej odnieśli ogromny sukces wygrywając Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej.


Droga do imprezy ogólnopolskiej wiodła przez eliminacje regionalne, gdzie w Ostródzie, wygrywając turniej pokonaliśmy m. in. SALOS OSTRÓDA – do tej pory „etatowego” zwycięzcę igrzysk ogólnopolskich.
W finałach ogólnopolskich, które odbyły się w Kutnie wystąpiło 5 zespołów. Po eliminacjach grupowych przyszedł czas na finał, gdzie nasi siatkarze spotkali się z drużyną Salos Ostrów Wielkopolski. Zespół ten zajął drugie miejsce na Światowych Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Krakowie w maju tego roku.
Po emocjonującym meczu wygraliśmy stosunkiem setów 3-2 (25-14,21-25,25-21,16-25,15-11)
Ostateczna kolejność Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej
1 SALOS PŁOCK
2 SALOS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 SALOS BYDGOSZCZ
4 SALOS KRAKÓW
5 SALOS ŁÓDŹ

Skład naszej drużyny: Sebastian Lisicki, Adam Krawczyński, Bartek Rzemieniewski, Marcin Radecki, Dominik Staroń, Bartek Jankowski, Omar Henmid, Kacper Wielechowski, Wiktor Budek, Mikołaj Ignaczak, Samuel Jędrzejewski.