Program FLEX i wielomiesięczna przygoda w USA zapraszają…

Napisał do Nas Wasz kolega ze Stanów: „o Programie FLEX, aby umożliwić kolejnym uczniom z Naszej szkoły naukę w amerykańskiej szkole, rozwój osobisty i kulturowy. Udział w Programie umożliwia poznanie kultury amerykańskiej, nowych osób oraz zdobycie doświadczenia i wiedzy, którą w przyszłości można wykorzystać w szkole oraz w polskim społeczeństwie. Jest to również niesamowita okazja do wypracowania wysokiego poziomu języka angielskiego oraz poznanie sposobu nauczania w amerykańskiej szkole.

Poniżej przesyłam linki z najważniejszymi informacjami o Programie. Również w razie potrzeby mogę samemu przygotować krótką informację o Programie i o tym jak dwa tygodnie sam rozpocząłem swoją amerykańską przygodę.

W tym roku w rekrutacji mogą brać udział uczniowie urodzeni pomiędzy 15 lipcem 2001 roku a 15 lipcem 2004 roku. Należy spełnić również kilka innych wymagań, ale granice wiekowe są zdecydowanie najważniejsze.

Jestem również przekonany, że w razie pytań mój starszy kolega – Kacper Magier z chęcią odpowie na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji i Programu.

Link do strony American Councils:

Rekrutacja 2019/2020

Link do fanpage”a Programu FLEX (gdzie można również znaleźć kilka zdjęć ze mną:

https://www.facebook.com/FLEXPoland/?fb_dtsg_ag=AdzSeKq–wCSg8JAXTJBoaDtxWUVHy2v3l-uuof4QSapMw%3AAdxCl9DOHGhCx4HUkINQ8NtIoDUgserQzbPurxlgkD3uTQ

Z pozdrowieniami z USA,

Kacper Kotarski”