Młodzieżowa Rada Miasta Płocka

15 grudnia 2023 r. odbyły się w naszej szkole wybory przedstawiciela Małachowianki do Młodzieżowej Rady Miasta Płocka. Jeszcze przed wyborami uczniowie grupy z rozszerzoną nauką wiedzy o społeczeństwie z klasy 2e zorganizowali kampanię profrekwencyjną i debatę kandydatów, a w dniu wyborów pełnili funkcję członków komisji wyborczej.

Do wyborów zgłosili swoje kandydatury Miłosz Matuszewski, Jakub Patrowicz i Nikola Słowikowska. 29 grudnia Miejska Młodzieżowa Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki wyborów, zgodnie z którymi radnym Młodzieżowej Rady Miasta Płocka z Małachowianki został Jakub Patrowicz z klasy 2e. Gratulujemy Kubie zwycięstwa w wyborach i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności młodzieży w naszym mieście.